Şimdi araRandevu Alın

Bakım Nedir ? Neden Yapılması Gerekli ? Sorularımızın Yanıtları.

2004 Yıllarında Başladığımız Mesleğimizin Devamını Elimizden Gelenin En İyi Haliyle Siz Değerli Müşterilerimize Memnuniyet Sağlayarak El Marifetlerimizi Sizlerin Huzuruna Sunuyoruz.

Bakım Esnasında 15 Yıldır.

●Bacalı Cihazlarınızda Baca Temizliği Çekiş Kuvveti Testleri ve Baca Limit Sensörünü Yenileyerek Sizlere Hizmette Sınır  Tanımıyoruz.

Hermetik Cihazlarımızın Baca Fanı ve Brülör Kısmı Sökülerek Dışarıda Su ve Fırça Yardımı ile Dezenfekte Ederek ve Cihazlarınızın İçini Temizleyerek Cihazlarınızın İlk Günki Performansını Yakalamasını Sağlıyoruz Marka ve Model Farketmemeksizin Yaptığımız İşlemler Daimi Aynı Olması ile Birlikle Ekstra Eklenti Olarak Tesisat Dönüşü Filtrenizin de Cihazınızı Hararete Geçirip Daha Büyük Arızalara Yol Açmaması Amacı ile Temizliğini Sağlıyoruz. Eğer Tıkalı Olması Gibi Bir Durum Söz Konusu İse Makine ve Kimyasallı Temizlik Öneriyoruz.

Makine ile Bakım Esnasında Tüm Petekleriniz Kapalı Olup Tesisat Dizilişini Takip Ederek Önce İlk Peteğinizden Başlayarak Tek Tek Olması Şartı ile Önce Dönüş Hattından Basınç Vererek İlk Adımı Atarak Peteklerinizin Alt Bölümlerindeki Tortu ve Korozyon Birikmelerini Temizleyerek İşlemimize Başlamış Oluyoruz. Alt Bölgeler Temizlendikten Sonrası Peteklerinizin Üst Bölgelerinden Basınç Vermemiz Gerektiği İçin Makinemizin Basınç Hortumunu Tesisatınızın Gidiş Bölümüne Bağlayıp Yüksek Basınçlı Makinemiz Yardımı İle Yeniden Tek Tek Olması Şartıyla Temizliğini Sağlayıp Son İşlemimiz Olan Peteklerinizin Koruma Kimyasalını Ekliyoruz. Petek Temizliğimizi Bu Şekilde Sonlandırmış Oluyoruz.

●NOT:Ortalama Bir Dairenin Petek Temizliği 2 ile 3 Saat Arasında Değişebiliyor Yani Sizlere Servis Adı Altında Gelip 30 Dakikalık Bir Kombi ve Petek Temizliğine Kesinlikle İnanmamanızı ve Bu Tarz İşlemlere Ücret Vermemenizi Öneririz.!

http://corlukombitamiri.com/

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP